Δευτέρα, 26 Σεπτεμβρίου 2016

ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Για αυτή την Τετάρτη 28-9-2016 το μάθημα με τον κ. Ζυγογιάννη Δ. θα ξεκινήσει στις 6.30μ.μ. Από τις 5-10-2016 τα τμήματα θα ξεκινούν από τις 6.00μ.μ-7.30μ.μ και 7.30μ.μ-9.00μ.μ.

Δευτέρα, 19 Σεπτεμβρίου 2016

ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ


ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ


1.    Τα μαθήματα Παραδοσιακών χορών του Ομίλου μας αρχίζουν τη Δευτέρα 26/9 /2016 στο 2ο Λύκειο Λιβαδειάς . Τα τμήματα  θα λειτουργήσουν με τον κ.Παπαδοκοτώλη Κ. από τις 16.00΄ ως τις 21.30΄.
2.    Εγγραφές νέων μελών θα γίνονται από τις 26/9 /2016 και κάθε Δευτέρα από τις 16.00΄ μέχρι τις 18.00΄
3.    Την Τετάρτη 28/9/2016 αρχίζουν στον ίδιο χώρο τα μαθήματα με τον κ. Ζυγογιάννη Δ. σε δυο τμήματα :17.30΄ - 19.00΄και 19.00΄-20.30΄ .
4.    Το Παιδικό –Εφηβικό τμήμα  αρχίζει τον Οκτώβριο  στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Λιβαδειάς . Η πρώτη συνάντηση με τη δασκάλα του τμήματος , κ. Αποστολίδου Χρ. , θα γίνει την
Παρασκευή 14/10 /2016  στις 17.00΄ για το Εφηβικό τμήμα και στις 17.30΄ για το Παιδικό.
5.     Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθύνεστε στα μέλη του Δ.Σ.

Από το Δ.Σ

Δευτέρα, 5 Σεπτεμβρίου 2016

ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ


ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ


Για όσους  χορευτές-χορεύτριες δήλωσαν συμμέτοχη για την εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί στο Ζερίκι το Σάββατο στις  10-09-2016 η πρόβα θα γίνει την Τετάρτη στις 7-09-2016  στις 08:00μ.μ.  στο χώρο του 2ου Λυκείου Λιβαδειάς.


Το Δ.Σ.


Δευτέρα, 29 Αυγούστου 2016

ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ


ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ


Ο Χορευτικός Λαογραφικός Όμιλος Λιβαδειάς  θα πάρει μέρος στην Ελικώνια  Συνάντηση Ορειβατικών Συλλόγων  που διοργανώνεται  από το Δήμο Λεβαδεών και το Σύλλογο Ελικωνίων και θα πραγματοποιηθεί στο Ζερίκι  στις 10 και 11 Σεπτεμβρίου 2016.Ο Όμιλος θα παρουσιάσει ένα σύντομο πρόγραμμα με χορούς της Ρούμελης.
Το Δ.Σ. καλεί όσα μέλη επιθυμούν να χορέψουν να δηλώσουν συμμετοχή μέχρι το Σάββατο 3/9 /2016 , στην αντιπρόεδρο του Δ.Σ. Βάγια Τσιώλη τηλέφωνο επικοινωνίας 6938510693

Η επιλογή των χορευτών και οι πρόβες θα γίνουν με ευθύνη του δασκάλου κ. Παπαδοκοτσώλη.

Το Δ.Σ.

Τρίτη, 2 Αυγούστου 2016


ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Από την παράσταση στα Καμένα Βούρλα ατις 27-7-2016 Γκάιντα



Κυριακή, 31 Ιουλίου 2016

ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
3ΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΑ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ
ΣΤΙΣ 05/08 – 07/08/2016
Το πρόγραμμα της εκδρομής περιλαμβάνει επισκέψεις στα Ιωάννινα στο Μουσείο Βρέλλη, στο Σπήλαιο Περάματος, στο νησάκι Ιωαννίνων, στα γραφικά χωριά Καπέσοβο, Τσεπέλοβο, Αρίστη, Πάπιγκο, στο Μονοδένδρι να δούμε το φαράγγι Βίκου, καθώς και στα χωριά Κήποι και Ελαφότοπο να γνωρίσουμε από κοντά το γνήσιο παραδοσιακό πανηγύρι.
Στους συμμετέχοντες θα δοθεί αναλυτικό πρόγραμμα.
Αναχώρηση από το Ζάππειο την Παρασκευή 05/08/16 στις 05.45 π.μ.
Από το ΔΣ

Πέμπτη, 21 Ιουλίου 2016

ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η εκδήλωση στα Καμμένα Βούρλα θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 27-7-2016. Ώρα αναχώρησης στις 5.30μ.μ. από το Ζάππειο.
Τα μέλη που θα χορέψουν στην παράσταση στα Καμμένα Βούρλα ύστερα από επιλογή του δασκάλου μας Κώστα Παπαδοκοτσώλη,τραγούδια από τη περιοχή της Αριδαίας είναι τα εξής:

Άνδρες
Κουτσούμπας Ανδρέας
Κουτσούμπας Κώστας
Κατόπης Βασίλης
Γαζής Θανάσης
Κουκής Ηλίας
Κούσουλας Παναγιώτης
Βλάχος Θωμάς
Κυριάκου Γιώργος
Ανέστης Ανδρέας
Ζυγογιάννης Δημήτρης

Γυναίκες
Αργυρίου Χάΐδω
Πούλου Ξανθή
Μυλωνά Αντιγόνη
Ιωάννου Δήμητρα
Ιωάννου Βιβή
Μπράλιου Κατερίνα
Γλύκου Κατερίνα
Σλατινοπούλου Σούλα
Παναγιώτου Αλέκα
Τσιώλη Βάγια
Η πρόβα θα γίνει στο 2ο Λύκειο τη Δευτέρα στις 5.45μ.μ. με υπεύθυνο διδασκαλίας τον Ζυγογιάννη Δημήτρη.

Η  πρόεδρος                                   Η γραμματέας

Κορογιάννου Σοφία                               Μυλωνά Αντιγόνη                                                     
                

Πέμπτη, 14 Ιουλίου 2016

ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Τα τηλέφωνα επικοινωνίας των μελών του διοικητικού συμβουλίου για οποιαδήποτε πληροφορία και ενημέρωση είναι τα εξής :

Κορογιάννου Σοφία :6947709854
Τσιώλη Βάγια :6938510693
Μυλωνά Αντιγόνη : 6937195911
Τσιαπραλή Ρούλα : 6973330122
Καγιά Κλαίρη : 6936670350
Ζυγογιάννης Δημήτρης : 6972402877
Παναγιώτου Αλεξάνδρα : 6937559927
ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

Λιβαδειά: 14-7-2016

Με την παρούσα επιστολή μας σας γνωρίζουμε την σύνθεση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ομίλους μας, όπως διαμορφώθηκε κατά την 1η συνεδρίαση που έγινε στην 1-7-2016, με την συμμετοχή των νεοεκλεγέντων μελών του, τα οποία προέκυψαν από τις πρόσφατες αρχαιρεσίες που πραγματοποιήθηκαν στις 27-6-2016

Πρόεδρος : Κορογιάννου Σοφία
Αντιπρόεδρος : Τσιώλη Βάγια
Γενική Γραμματέας : Μυλωνά Αντιγόνη
Ταμίας : Τσιαπραλή Ρούλα
Βοηθός ταμία : Καγιά Κλαίρη
Μέλη : Ζυγογιάννης Δημήτρης
Παναγιώτου Αλεξάνδρα

Πέμπτη, 23 Ιουνίου 2016


ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Το Δ.Σ προσκαλεί τα μέλη του στην Γενική Συνέλευση που θα πραγματοποιηθεί στις 27 Ιουνίου 2016, ημέρα Δευτέρα και ώρα 7,00 μ.μ., στην αίθουσα του Εμπορικού & Βιομηχανικού Επιμελητηρίου Βοιωτίας, για να λάβουν αποφάσεις επί των εξής θεμάτων της ημερησίας διάταξης:
1. Εκλογή Προεδρείου Γενικής Συνέλευσης.
4. Εκλογή εφορευτικής Επιτροπής
5. Εκλογή νέου Δ.Σ και Εξελεγκτικής Επιτροπής
Υποψηφιότητες για το νέο ΔΣ θα γίνονται δεκτές μέχρι πριν την έναρξη της εκλογικής διαδικασίας.
Η παρουσία όλων των μελών θεωρείται απαραίτητη.
Για το Δ.Σ του Χορευτικού Λαογραφικού Ομίλου Λιβαδειάς

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                   Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Κουτσούμπας Ανδρέας                        Κορογιάννου Σοφία

 

 

Παρασκευή, 17 Ιουνίου 2016


ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
Η τελική πρόβα του Σαββάτου με τους μουσικούς θα γίνει στις 3.00 μμ στο κλειστό Γυμναστήριο και όχι στο Πρώην Πανεπιστήμιο λόγω καιρικών συνθηκών.
ΑΠΟ ΤΟ ΔΣ

 

Πέμπτη, 9 Ιουνίου 2016


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΪΟΥ – ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

 

Από την Κυριακή 12 Ιουνίου 2016, όλες οι πρόβες θα γίνονται με τη σειρά που θα χορευτούν στο Σεργιάνι. Θα πραγματοποιηθεί ένα μόνο πέρασμα της κάθε περιοχής και κάθε ομάδα θα πρέπει να είναι στη θέση της, όση ώρα θα χορεύει η προηγούμενη.

Η ώρα προσέλευσης είναι κοινή για όλους : 18.00

Η σειρά των περιοχών:

1.ΠΕΤΡΩΤΑ

2.ΒΛΑΧΟΙ

3.ΑΡΙΔΑΙΑ

4.ΕΥΒΟΙΑ

5.ΚΡΗΤΗ

6.ΠΟΛΗ

Οι  πρόβες θα γίνουν:

Κυριακή 12 Ιουνίου 2016 (Στο θέατρο)

Δευτέρα 13 Ιουνίου 2016 (Στην αίθουσα)

Παρασκευή 17 Ιουνίου 2016 (Στο θέατρο)

Σάββατο 18 Ιουνίου 2016 (Στις 15.00 το μεσημέρι με τους μουσικούς στο πανεπιστήμιο)

* Παρακαλώ να μη λείψει κανείς από τις τελευταίες 4 πρόβες!!!

Παρασκευή, 27 Μαΐου 2016


 

ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Χορευτικού Λαογραφικού Ομίλου Λιβαδειάς, σύμφωνα με το νόμο και το άρθρο 10 του καταστατικού, αποφάσισε στην 39η συνεδρίαση του που έγινε στις 11-05-2016, την πραγματοποίηση της Τακτικής Γενικής Συνέλευσης του Ομίλου.
Το Δ.Σ προσκαλεί τα μέλη του στην Συνέλευση που θα πραγματοποιηθεί στις 01 Ιουνίου 2016, ημέρα Τετάρτη και ώρα 5,00 μ.μ., στην αίθουσα του Εμπορικού &Βιομηχανικού Επιμελητηρίου Β
οιωτίας, για να λάβουν αποφάσεις επί των εξής θεμάτων της ημερησίας διάταξης:

 

1. Εκλογή Προεδρείου Γενικής Συνέλευσης.
2. Ετήσιος απολογισμός πεπραγμένων Διοικητικού Συμβουλίου.
3. Οικονομικός απολογισμός.
4. Εκλογή εφορευτικής Επιτροπής
5. Εκλογή νέου Δ.Σ και Εξελεγκτικής Επιτροπής

 

Σε περίπτωση μη απαρτίας, η Γ.Σ θα επαναληφθεί την ίδια μέρα, στον ίδιο χώρο, στις 6.30 μ.μ , με τα ίδια θέματα.
Στις εκλογές μπορούν να συμμετάσχουν όλα τα μέλη του Ομίλου που είναι ταμειακώς εντάξει κατά το έτος 2016.
Υποψηφιότητες για το νέο ΔΣ θα γίνονται δεκτές μέχρι πριν την έναρξη της εκλογικής διαδικασίας.
Η παρουσία όλων των μελών θεωρείται απαραίτητη.
Για το Δ.Σ του Χορευτικού Λαογραφικού Ομίλου Λιβαδειάς
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                          Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

 

 

Σάββατο, 21 Μαΐου 2016


ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

Το μάθημα χορού της Κυριακής 22 Μαϊου 2016, δεν θα γίνει στο χώρο του 2ο Λυκείου, αλλά στον ισόγειο χώρο του πρώην Πανεπιστημίου στο Ζάππειο τις ίδιες ώρες.
16.45 - 17.30 ΕΥΒΟΙΑ
17.30 – 18.15 ΠΕΤΡΩΤΑ
18.15 – 19.15 ΑΡΙΔΑΙΑ
19.15 – 20.00 ΒΛΑΧΟΙ
20.00 – 20.45 ΠΟΛΗ
20.45 – 21.30 ΚΡΗΤΗ
Απο το ΔΣ

 

Τρίτη, 10 Μαΐου 2016


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΪΟΥ – ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

 

Από την Δευτέρα 16 Μαϊου 2016, όλες οι πρόβες θα γίνονται κατά περιοχή τις παρακάτω ώρες:

16.45 - 17.30   ΕΥΒΟΙΑ

17.30 – 18.15  ΠΕΤΡΩΤΑ

18.15 – 19.15  ΑΡΙΔΑΙΑ

19.15 – 20.00  ΒΛΑΧΟΙ

20.00 – 20.45  ΠΟΛΗ

20.45 – 21.30  ΚΡΗΤΗ

* Εννοείται πως πάντα γίνεται προσπάθεια να τηρούνται με ακρίβεια οι ώρες . Δεν είναι όμως αυτό πάντα εφικτό…!                                                  Χρειάζεται υπομονή και ψυχραιμία!!!

 

Επιπλέον πρόβες θα γίνουν:

 

Κυριακή 22 Μαϊου 2016 (Στην αίθουσα)

Κυριακή 12 Ιουνίου 2016 (Στην αίθουσα)

Δευτέρα 13 Ιουνίου 2016 (Στο θέατρο)

Παρασκευή 17 Ιουνίου 2016 (Στο θέατρο)

Σάββατο 18 Ιουνίου 2016 (Το μεσημέρι με τους μουσικούς)

* Οι ώρες για τι πρόβες στο θέατρο, ενδέχεται να διαμορφωθούν ανάλογα με την …θερμοκρασία εκείνων των ημερών!!!

 
 ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
 
 
Γυναίκες
ΠΕΡΙΟΧΕΣ
1
Αγγελοπούλου Ιωάννα
Πετρωτά
2
Αγγέλου Χριστίνα
Πετρωτά
3
Αποστολίδου Χρύσα                   
Αριδαία
4
Αποστόλου Αγγελική
Βλάχοι
5
Αργυρίου Χάιδω
Κρήτη
6
Βαγιάκου Αθανασία
Εύβοια
7
Βαρβαράκη-Πελέκη Μαρία
Εύβοια
8
Βέργου Γιόλα
Βλάχοι
9
Βλάχου Φωτεινή
Αριδαία
10
Βόγγλη Δήμητρα
Εύβοια
11
Γαζή Αγγελική
Αριδαία
12
Γαλάνη Ιωάννα
Πόλη
13
Γαλανού Μαίρη
Πετρωτά
14
Γαλάτου Χρυσοδήμητρα
Αριδαία
15
Γερακοπούλου Βίκυ
Πετρωτά
16
Γκαλαμέλου Μάγδα
Πόλη
17
Γκόβαρη Ντίνα
Εύβοια
18
Γκόνια Αμαλία
Πόλη
19
Γκόνια Έφη
Πόλη
20
Γλυκού Κατερίνα
Πετρωτά
21
Δερμάνη Ευαγγελία
Κρήτη
22
Δημητρίου Μάγδα
Πετρωτά
23
Δρίβα Βάνα
Βλάχοι
24
Δρυμούση Ελένη
Βλάχοι
25
Ευαγγελοκώστα Πόπυ
Κρήτη
26
Ζαφείρα Λουκία
Βλάχοι
27
Ζέρβα Ιωάννα
Βλάχοι
28
Ιωάννου Βιβή
Αριδαία
29
Ιωάννου Δήμητρα
Αριδαία
30
Καλομοίρη Αγγελική
Πετρωτά
31
Καλομοίρη Ζωή
Εύβοια
32
Καμπούρη Βάσω
Κρήτη
33
Καραβαγγέλη Βασιλική
Πόλη
34
Καραδήμου Δήμητρα
Πετρωτά
35
Καραζήση Βούλα
Αριδαία
36
Καραμάνη Ασπασία
Εύβοια
37
Καραμανλή Μαρία
Βλάχοι
38
Καραμπάτσου Γεωργία
Εύβοια
39
Καραμπέτσου Ελένη
Βλάχοι
40
Καρβούνη Βάσω
Βλάχοι
41
Καρκάνα Γιούλη
Εύβοια
42
Κατσαγάνη Μαρία
Πόλη
43
Κομματά Φούλη
Πετρωτά
44
Κόντου Αθανασία
Βλάχοι
45
Κορογιάννου Μαρία
Βλάχοι
46
Κορογιάννου Σοφία
Βλάχοι
47
Κορογιάννου Χρύσα
Πόλη
48
Κουνούκλα Ελένη
Πόλη
49
Κούσουλα Βάσω
Αριδαία
50
Κουτσούμπα Αλέκα
Πετρωτά
51
Κυράστα Μαρία
Εύβοια
52
Κυριάκου Μαρία
Βλάχοι
53
Λιτσαρδοπούλου Ελεωνόρα
Πόλη
54
Μάγγα Μαρία
Αριδαία
55
Μαριδάκη Δέσποινα
Βλάχοι
56
Μαχαίρα Βάσω
Πετρωτά
57
Μελίδου Λίντα
Βλάχοι
58
Μήτσου Χριστίνα
Εύβοια
59
Μουτσουρούφη Τζένη
Εύβοια
60
Μπάρτζου Γεωργία
Αριδαία
61
Μπράλιου Κατερίνα
Πετρωτά
62
Μυλωνά Αντιγόνη
Αριδαία
63
Νταϊλιάνη Κατερίνα
Εύβοια
64
Νταλιάνη Χριστίνα
Πετρωτά
65
Ντουρντουρέκα Κλαίρη
Κρήτη
66
Ξένου Αλεξία
Κρήτη
67
Ξένου-Χαχάλου Ελένη
Εύβοια
68
Ξηρογιάννη Μαρία
Κρήτη
69
Παλαμίδα Γιάννα
Εύβοια
70
Πανταζάκου Βαγγελιώ
Βλάχοι
71
Παντίσκου Πηνελόπη
Αριδαία
72
Παπαγεωργίου Μαργαρίτα
Πετρωτά
73
Παπανικολάου Γεωργία
Εύβοια
74
Πασσά Γαρυφαλλιά
Πόλη
75
Πάσχου Βιβή
Αριδαία
76
Παφύλα Ζέτα
Κρήτη
77
Παφύλα Πόπη του Γεωργίου
Πετρωτά
78
Παφύλα Πόπη του Λουκά
Πετρωτά
79
Πέτσα Βάσω
Πόλη
80
Πέτσα Ηρώ
Πόλη
81
Πιλτσούλη Στέλλα
Αριδαία
82
Πούλου Ξανθή
Κρήτη
83
Πούλου Μήνα
Βλάχοι
84
Ραυτογιάννη Μαρία
Βλάχοι
85
Ρεντίφη Φωτεινή
Κρήτη
86
Ρεντίφη Ιωάννα
Πόλη
87
Ροζάνα Άννα
Εύβοια
88
Σακκά Γιούλα
Εύβοια
89
Σανδάλη Μάρω
Πόλη
90
Σαράπη Σοφία
Αριδαία
91
Σαραντίδου Αντωνία
Πετρωτά
92
Σκλαβούνου Μπέτυ
Αριδαία
93
Σκόνδρα Μαρία
Βλάχοι
94
Σκοτίδα Ματούλα
Αριδαία
95
Σκούρα Έφη
Βλάχοι
96
Σλατινοπούλου Σούλα
Πετρωτά
97
Στάμου Γαρυφαλιά
Εύβοια
98
Στουρνάρα Παναγιώτα
Πόλη
99
Σώκου Χαρούλα
Εύβοια
100
Τάτση Γιούλη
Εύβοια
101
Τσεκούρα Λαζαρούλα
Αριδαία
102
Τσιαπραλή Ρούλα
Αριδαία
103
Τσιφή Μαρία
Εύβοια
104
Τσιώλη Βάγια
Κρήτη
105
Τσιώλη Ιωάννα
Πόλη
106
Τσώρα Άννα
Εύβοια
107
Φουρλεμάδη Γαρυφαλλιά
Εύβοια
108
 
 
109
 
 
110
 
 
111
 
 
112
 
 
113
 
 
114
 
 
115
 
 
116
 
 
117
 
 
118
 
 
119
 
 

 

 
 ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
 
 
 
 
 
Άνδρες
ΠΕΡΙΟΧΕΣ
1
Ανέστης Αντρέας
Βλάχοι-Αριδαία-Κρήτη-Πόλη
2
Άννης Άρης
Εύβοια-Πόλη
3
Ασημακόπουλος Νίκος
Βλάχοι-Εύβοια
4
Βεκίλης Δήμος
Πετρωτά-Εύβοια
5
Βλάχος Θωμάς
Πετρωτά-Βλάχοι-Αριδαία
6
Γαζής Θανάσης
Πετρωτά-Αριδαία-Κρήτη-Πόλη
7
Γαλανάκος Νίκος
Πετρωτά-Αριδαία--Κρήτη-Πόλη
8
Γεμενής Ανδρέας
Βλάχοι-Εύβοια
9
Γκόβαρης Λουκάς
Αριδαία-Κρήτη
10
Ζυγογιάννης Δημήτρης
Πετρωτά-Αριδαία-Κρήτη-Πόλη
11
Ζυγογιάννης Χρήστος
Πετρωτά-Αριδαία-Κρήτη-Πόλη
12
Καζάνας Βάιος
Βλάχοι-Εύβοια
13
Καντάς Παναγιώτης
Πετρωτά-Εύβοια-Πόλη
14
Καρανάσος Νίκος
Βλάχοι-Αριδαία
15
Κατόπης Βασίλης
Πετρωτά-Αριδαία-Εύβοια
16
Κατσίκας Παναγιώτης
Πετρωτά-Βλάχοι-Αριδαία
17
Κουκής Ηλίας
Αριδαία-Κρήτη-Πόλη
18
Κούσουλας Παναγιώτης
Αριδαία-Κρήτη-Πόλη
19
Κουτσούμπας Ανδρέας
Βλάχοι-Αριδαία-Κρήτη
20
Κουτσούμπας Κώστας
Πετρωτά-Αριδαία-Εύβοια-Πόλη
21
Κυριάκου Γιώργος
Εύβοια-Πόλη
22
Λίτσας Θανάσης
Αριδαία-Εύβοια-Πόλη
23
Μάνεσης Κωνσταντίνος
Πετρωτά-Βλάχοι-Αριδαία
24
Μπαλωματίνης Γιώργος
Πετρωτά-Εύβοια-Πόλη
25
Μπουζίκας Σπύρος
Πετρωτά-Αριδαία-Πόλη
26
Μυλωνάς Ιωάννης
Εύβοια-Πόλη
27
Μυλωνάς Νίκος
Βλάχοι-Πόλη
28
Πανταζάκος Γιάννης
Βλάχοι-Πόλη
29
Παπαθανασίου Λουκάς
Εύβοια-Πόλη
30
Παπαδοκοτσώλης
Πετρωτά-Βλάχοι-Αριδαία-Κρήτη-Πόλη
31
Πασσάς Ανδρέας
Εύβοια-Πόλη
32
Τάτσης Γιάννης
Βλάχοι-Αριδαία-Πόλη
33
Τρωγάδας Λουκάς
Βλάχοι-Εύβοια-Πόλη
34
 
 
35
 
 
36
 
 
37
 
 
38
 
 
39
 
 
40
 
 
41
 
 
42
 
 
43
 
 

 
xlolivadias@gmail.com